O firmie

Na rynku budowlanym firma Włodar W. Włodarczyk S.J. jest obecna od 1993 roku. Zakres działalności firmy jest bardzo szeroki i obejmuje produkcję betonu towarowego, prefabrykatów betonowych, hurtową dystrybucję materiałów budowlanych, budownictwo mieszkaniowe i przemysłowe, specjalistyczny transport oraz produkcję cementu i mieszanek cementowych.

Grupa Włodar

www.wlodar.com.pl

  • Włodar - Produkcja i dystrybucja betonu towarowego
  • Włodar Invest - Fabryka okien i drzwi
  • Włodar Developer - Budownictwo mieszkaniowe i działalność deweloperska
  • Włodar Trade - Producent cementu, dystrybucja materiałów budowlanych
Włodar Trade powstał w 1996 roku i wyposażony jest w najnowocześniejsze urządzenia, głównie do produkcji cementów z dodatkiem żużla wielkopiecowego, jak również innych rodzajów cementu powszechnego użytku. Dodatkowo dzięki wbudowanemu w zespół silosów mieszalnikowi do mieszania suchych frakcji pylistych istnieje techniczna możliwość zestawienia dowolnej mieszanki.

Wszystkie składniki i dodatki do cementów pochodzą od renomowanych i sprawdzonych dostawców co przekłada się na wysoką jakość finalnego produktu.

Polityka jakości

Nasze produkty posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty potwierdzające ich wysoką i stałą jakość. Na życzenie klienta do każdej partii produkcyjnej wystawiana jest Deklaracja Zgodności. Stały monitoring jakości dostarczanych surowców, nowoczesne, sterowane komputerowo linie produkcyjne gwarantują produkcję cementów o stabilnych i wysokich parametrach fizykochemicznych. Wyszkolona kadra pracownicza, zaplecze logistyczne oraz polityka handlowa przekładają się na wysoką pozycję naszej firmy na rynku budowlanym. Nasza działalność została wielokrotnie doceniona oraz wyróżniona wieloma nagrodami i odznaczeniami.

Wysoka jakość, zaangażowanie oraz profesjonalizm, są standardem w firmie Włodar Trade, a zadowolenie klienta to nasz priorytet...

Zespół firmy

Zobacz również: Polityka prywatności i bezpieczeństwo danych